O Firmie

Szanowni Państwo!

Firma "SETMIL" z Zabrza, prowadzi sprzedaż i wynajem wózków widłowych - w naszej bogatej ofercie posiadamy  nowe elektryczne i spalinowe wózki widłowe Komatsu.

Setmil Sp. z o.o. - od 10lat prężnie działająca firma handlowa zapewniająca profesjonalną obsługę, szybką dostawę towaru, bardzo dobrej jakości produkty, konkurencyjne ceny oraz dogodne warunki płatności - LEASING, PRZELEW.

Jako oficjalny i autoryzowany przedstawiciel w Polsce japońskiej firmy KOMATSU, światowego specjalisty produkującego m.in wózki widłowe czołowe i wózki magazynowe, proponujemy Państwu pełną gamę wózków widłowych oferowanych przez producentów KOMATSU.

Zapewniamy autoryzowany serwis wózków Komatsu.

Mając na uwadze szeroki wachlarz potrzeb naszych klientów posiadamy w swojej ofercie nowe i używane wózki widłowe (sztaplarki) KOMATSU, wózkówi widłowe, które ze względu na wysoką jakość i niską cenę są doskonałą alternatywą dla szerokiego grona naszych klientów eksploatujących wózki widłowe.

Każdy wózek widłowy (podnośnik widłowy) na specjalne życzenie Klienta może zostać wyposażony w tzw. osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych, do jakiego można zaliczyć: przesuw boczny wideł, pług do odśnieżania, ostrogę do kręgów, żurawik, szuflę, lemiesz, docisk, wszelkiego rodzaju chwytaki do wózków widłowych (obrotowe, do beczek, bali, kartonów, kontenerów, etc.).

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wykonujemy również remonty kapitalne wózków widłowych i maszyn budowlanych w naszym centrum serwisowym oraz u Klienta.

Możliwość wzięcia w rozliczeniu posiadanych wózków widłowych klienta!

Jeżeli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, z przyjemnością udzielimy dalszych informacji zgodnie z Państwa oczekiwaniami i przedstawimy ofertę handlową na wybrany wózek widłowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Setmil Sp. z o.o.