Oferta

Seria CX50

Seria KOMATSU CX50 to doskonała wytrzymałość w najcięższych warunkach. KOMATSU CX50 spełnia wszystkie wymagania eksploatacyjne wózków widłowych, a dzięki ulepszeniu takich elementów jak maszt, rama oraz przednia i tylna oś wózki te są bezkonkurencyjne w porównaniu do urządzeń innych marek. Dzięki połączaniu najlepszych silników i unikalnego systemu hydraulicznego zaprojektowanego przez KOMATSU seria CX50 pozwala na osiągnięcie znacznej redukcji kosztów operacyjnych oraz wysokiej wydajność pracy.

 

<< Dowiedz się więcej

Seria AX/BX50

Seria KOMATSU AX50/BX50 spełniająca wszystkie wymagania eksploatacyjne wózków widłowych jest bezkonkurencyjna pod wieloma względami w porównaniu do urządzeń innych marek. KOMATSU podniosło stopień bezpieczeństwa, zredukowało koszty utrzymania wózka, zapewniło jego większą wydajność i wytrzymałość, a także rozważyło jego wpływ na środowisko naturalne.

 

<< Dowiedz się więcej

Seria AM/AE50

Łącznie z dwoma silnikami jazdy AC seria AE/AM50 używa zaawansowanych silników AC także do funkcji hydraulicznych. Od kiedy nie ma potrzeby wymiany szczotek i styczników koszty eksploatacji są bardzo zredukowane. Co więcej, silnik AC ma nie tylko dużą wydajność pracy, ale i długą żywotność.

Funkcja oszczędzania energii pozwala pracować wózkom przez długi okres bez obniżenia wydajności.


 

<< Dowiedz się więcej